skip to Main Content
+90 535 577 94 75 info@selgepansiyon.com

Köprülü Kanyonda Kahvaltı:

Kim güne tamamı Köprülü Kanyon’un doğal çevresinden elde edilmiş taze gıdalarla kahvaltı yaparak başlamak istemez ki? Köprülü Kanyon’un serin sularına bir boy mesafede çardaklarda, huzurlu bir serpme köy kahvaltısı size çok iyi gelecek…

Köprülü Kanyonda Yemek:

Köprülü Kanyonda bulunan tesisimizde yemekler odun ateşinde pişer.

Alabalık Sarma:

Asma Yaprağına sarılmış Alabalıklar Köprüçay’da doğal ortamlarında yetişirler. Sofranıza gelmeden çok kısa bir önce alınıp; temizlenir, çizilir ve odun ateşinde pişirilir.

 

İster Köprülü Kanyon Köprüçay’ın eşsiz manzaralı kapalı restaurant kısmında, isterseniz de Köprüçay’ın üzerine kurulu çardaklarda veya su kaynaklarının yanına kurulu masalarda güne sıkı bir kahvaltıyla başlayabilir; öğle ve akşam yemeklerinde de Kiremitte et, tavuk, asma yaprağına sarılmış alabalık, güveç, tandır ya da pide çeşitlerimizle lezzet, doğa ve huzur üçlemesini Köpürülü Kanyon farkıyla doyasıya yaşayabilirsiniz.

Aşağıda Köprülü Kanyonda bulunan tesisimizin Açık ve Kapalı Restaurant kısmının fotoğraflarına bakabilirsiniz. Kapalı Restaurantımız şöminelidir.

Not: Müessesemizde Alkollü ve Alkolsüz içecekler bulunmaktadır. Ayrıca Market Tesisimizin giriş kısmında ana yerleşkemize 5 metre mesafededir..

 

Menü:

Sınırsız Çay ve Serme Köy Kahvaltısı 40 TL | Alabalık Sarma 40 TL | Kiremitte Köfte 40 TL | Kiremitte Tavuk 40 TL | Kuzu Şiş 50 TL | Saç Kavurma 50 TL | Pirzola 50 TL

Back To Top